ŻYCZENIA BISKUPA PELPLIŃSKIEGO NA UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2018 R.

Bp Kasyna1

Siostry i Bracia!

Bracia Kapłani!


 Alleluja! Jezus Zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Nasz Pan zwyciężył śmierć, piekło i szatana, a świętowanie tego faktu pozwala nam na nowo odkryć potęgę Bożej miłości. To za nas Jezus umarł na krzyżu. To z miłości do nas zmartwychwstał, ofiarując nam życie wieczne. Wiara w celebrowane dzisiaj Misterium wspiera nas w odrzucaniu lęku, ciemności i grzechu oraz pomaga stawać się uczniami, wpatrującymi się w naszego Mistrza.
Niech zatem Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was dobrym zdrowiem, radością i siłą do podejmowania nowych wyzwań. Niech umacnia wiarę, nadzieję i miłość do wyzwolenia się z rozpaczy i zwątpienia. Niech da łaskę życia wielkanocnym przesłaniem, iż Miłość wszystko zwycięża.

W czasie świątecznych spotkań z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, niech towarzyszy Wam również błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana, w Ojca i Syna i Ducha Świętego.

                                                                                                                                                           Wasz biskup

+ Ryszard Kasyna

 

 

http://diecezja-pelplin.pl/diecezja/komunikaty/1526-zyczenia-biskupa-pelplinskiego-na-uroczystosc-zmartwychwstania-panskiego-2018-r

Shop 1