Konkurs Logopedyczny

 

received 1820254044693506

 

     W dniu 18 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Konkurs logopedyczny "Mały mistrz poprawnej wymowy".W konkursie brały udział chętne dzieci, jednak był on głównie skierowany do dzieci uczęszczających na terapię loogoedyczna. Celem konkursu było utrwalenie prawidłowej wymowy cwiczonych głosek, wzmocnienie wiary we własne siły. Zadaniem konkursowym była recytacja wiersza z trudnościami artykulacyjnymi oraz wykonanie pracy plastycznej do wierszyka. Wierszyki przydzielala Pani logopeda Magdalena Ziemak, która czuwała nad całym konkursem. Prace konkursowe były prezentowane na korytarzu przedszkola już kilka dni wcześniej. Recytacja wierszy odbyła się 18 kwietnia. Dzieci były przepięknie przygotowane, wspaniałe recytowaly wierszyki. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem trzech pierwszych miejsc. Po burzliwej naradzie przyznano następujące miejsca: 1. Franciszek Łobocki, 2. Dominika Szczepańska oraz Michał Wawrzyniak, 3. Julita Karolczak. 

Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy, pozostali uczestnicy również otrzymali upominek i dyplom.

Gratulujemy zwycięzcom !! :)

Shop 1