Jak wspierać dziecko w czasie zdalnej nauki

Szanowni Rodzice, Drogie dzieci!

Dzisiaj proponuję...

5 WSKAZÓWEK DLA RODZICÓW, JAK WSPIERAĆ DZIECI W CZASIE ZDALNEJ NAUKI.

Przekazuję link do strony Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF, na której znajdziecie Państwo ciekawy i pomocny artykuł pt.„ 5 wskazówek dla rodziców, jak mogą wspierać dzieci w czasie zdalnej nauki".

https://unicef-koronawirus.pl/edukacja/5-wskazowek-dla-rodzicow/?lang=pl

Na w/w stronie w dziale edukacja znajdziecie Państwo również przydatny artykuł pt. „Choroba wywołana koronawirusem (COVID-19): Co powinni wiedzieć rodzice?

Dodatkowo proponuję zapoznać się z
ZASADAMI PRZYGOTOWANIA ŻYWNOŚCI W DOBIE PANDEMII

"Możliwość, że dana osoba zachoruje na COVID-19, dotykając powierzchni lub obiektu, na którym jest wirus, a następnie dotykając własnych ust, nosa lub ewentualnie oczu nie jest uważana przez środowiska naukowe za główny sposób rozprzestrzeniania się wirusa. Nie możemy jednak wykluczyć, że jest to jedna z dróg i z tego względu należy zachować szczególną ostrożność" – wyjaśnia dr hab. n. o zdr. Mariusz Panczyk, adiunkt Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu WUM.
Poniżej podaję link do w/w artykułu
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C81973%2Czasady-przygotowania-zywnosci-w-dobie-pandemii.html

a dla dzieci proponuję (przy małej pomocy rodziców) kolorowankę połączoną z łączeniem kropek

https://mamotoja.pl/konik-kolorowanka-dla-dzieci-laczenie-kropek-dla-dzieci,kolorowanki-artykul,14661,r1p1.html

Przyjemności życzę, pozdrawiam
Małgorzata Michalska

FB IMG 1590782778121

Shop 1